Δευτέρα 2 Απριλίου 2012

΄΄Goal και θέαμα!!!΄΄

Goal και θέαμα απόλαυσαν όσοι παρευρέθηκαν στην Κυριακάτικη αναμέτρηση με τον Α.Ο. Καλαρυττίνων. Ο αντίπαλος προηγήθηκε γρήγορα (1-0), με τον Γιάννη (κόουτς) να ανταποδίδει με απίστευτη απευθείας εκτέλεση φάουλ (1-1), ενώ ξαναπήρε κεφάλι πηγαίνοντας στα αποδυτήρια με σκόρ 2-1. Το 2ο ημίχρονο έκρυβε πολλές συγκινήσεις (και φυσικά goal)! Σε ένα ανοιχτό πλέον παιχνίδι οι γηπεδούχοι έκαναν το 3-1, με τον Γιάννη (κόουτς) και πάλι να μειώνει σε 3-2 σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Η ισοφάριση ήρθε με goal-άρα του Δήμου (3-3), ενώ οι γηπεδούχοι πήραν και πάλι τα ηνία κάνοντας το 4-3. Η ομάδα μας κατάφερε να πάρει την ισοπαλία, παρά τις απουσίες που είχε, ύστερα από assist του Randy και εύστοχο σούτ του Κωστάκη στις καθυστερήσεις του αγώνα. Μόνο παραπονεμένοι δεν έμειναν όσοι παρακολούθησαν τον αγώνα βλέποντας έναν από τους πιό παραγωγικούς αγώνες της αγωνιστικής. Συνέχεια το Σάββατο 07-04-2012 και ώρα 17.00΄ στο MARAKANA, για την αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων F.C.ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΟΛΙΟΥ Vs Α.Ο.Θύελλα Ελάτειας. Ευκαιρία να ξεπλύνουμε την ντροπή του Α΄ γύρου μετά την απογοητευτική εμφάνιση και ήττα με 7-1.