Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2012

΄΄Ι-Η-Ν΄΄

Πανδαισία αποτελεσμάτων στις 3 πρώτες αγωνιστικές για την ομάδα μας έχοντας από μία Ισοπαλία-Ήττα-Νίκη. Πολύ καλή η εμφάνιση απέναντι στον Διογένη Λάρισας κυρίως στο β΄ ημίχρονο με την ομάδα μας να κερδίζει την αντίπαλη ομάδα με σκόρ 3-1. Την αρχή έκανε ο Αντώνης με άπιαστη κεφαλιά γράφοντας το 1-0 που ήταν & το σκόρ του α΄ ημιχρόνου. Η επανάληψη μας βρήκε πιο παραγωγικούς με τον Κωστάκη να κάνει με σούτ το 2-0 & τον Παναγιώτη να γράφει το 3-0 από την άσπρη βούλα ύστερα από πέναλτι που κέρδισε ο αδερφός του. Ποικιλία λοιπόν & στους παίχτες που σκοράρουν καθώς τα 5 goal στα 3 παιχνίδια που έχουμε δώσει τα έχουν πετύχει 5 διαφορετικοί παίχτες! Το μόνο που κατάφεραν οι αντίπαλοι ήταν να μειώσουν σε 3-1 προς το τέλος του αγώνα.

Υ.Γ. Επόμενη αναμέτρηση το Σάββατο 27-10-2012  στις 16.30΄ μεταξύ Α.Ο. Αναγέννηση Πουρναρίου Vs F.C. ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΟΛΙΟΥ.