Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014

Πάλι 7άρα . . .

Δεν μας πάνε τα μάτς με το νεανικό συγκρότημα του Προμηθέα από το οποίο ηττηθήκαμε και πάλι με σκόρ 7-1. Η ανωτερότητα των γηπεδούχων ήταν σαφή και το έδειξαν από το 1ο ημίχρονο όπου και προηγήθηκαν με σκόρ 4-1, με τον Ντίνο να μειώνει προσωρινά σε 2-1. Στην επανάληψη το σκηνικό δεν άλλαξε με την ομάδα του Προμηθέα να πετυχαίνει άλλα 3 goal γράφοντας το τελικό 7-1, ενώ η παρουσία της ομάδας μας έγινε αισθητή από ένα χαμένο πέναλτι του Γιώργου στο 70΄ και ενώ το σκόρ ήταν 5-1 και κάποιες καλές ευκαιρίες. Αφήνουμε τον αγώνα με τον Προμηθέα και πάμε στην προ-τελευταία αγωνιστική όπου στις 30-03-2014 και ώρα 11.00΄ υποδεχόμαστε την Δόξα Αμυγδαλής και έχουμε την ευκαιρία να κλείσουμε την χρονιά με νίκη στο MARAKANA μιας και την τελευταία αγωνιστική φιλοξενούμαστε από τον Άγιο Θωμά.