Πέμπτη 24 Απριλίου 2014

End of season . . .

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλους μας και τις οικογένειες τους. Τέλος σεζόν και για φέτος με άσχημη πορεία και το χειρότερο αποτέλεσμα της χρονιάς. Ήττα με 8-1 από τον πρωταθλητή Άγιο Θωμά το Σάββατο 13-04-2014 καθότι δεν έγινε δεκτό το αίτημα αλλαγής ημερομηνίας ή ώρας του αγώνα, με αποτέλεσμα η ομάδα να κατεβεί να αγωνιστεί με πολλές απουσίες και να μην μπορέσει να διεκδικήσει κάτι καλύτερο όπως στο μάτς του α΄ γύρου (ήττα  4-5 με 10 παίκτες στις καθυστερήσεις). Στο ποδοσφαιρικό κομμάτι το ημίχρονο έκλεισε με τους γηπεδούχους να πηγαίνουν στα αποδυτήρια με σκόρ 5-0 ενώ στην επανάληψη πέτυχαν άλλα 3 goal φτάνοντας τα 8 τέρματα συνολικά ενώ για την ομάδα μας απλά μείωσε ο Τζέβρι σε 6-1 στο 65΄. Αναμονή λοιπόν για την γενική συνέλευση καθότι άρχισαν να ακούγονται διάφορα σενάρια πάλι λογαριάζοντας χωρίς τους ξενοδόχους. Οι αποφάσεις θα παρθούν από τα μόνιμα μέλη που στηρίζουν σταθερά την ομάδα κάθε χρόνο και όχι από διάττοντες αστέρες.
Υ.Γ. Προσεχώς θα πραγματοποιηθεί από την διοίκηση τραπέζι-φαγοπότι για την ομάδα όπως κάθε χρόνο. Μείνετε συντονισμένοι.