Τρίτη 20 Νοεμβρίου 2012

΄΄Κάλλιο αργά παρά ποτέ . . .΄΄

Στην 4η εκτός έδρας αναμέτρηση για την ομάδα μας ήρθε επιτέλους & η 1η νίκη απέναντι στον ουραγό της βαθμολογίας Α.Ο. Καλαρρυτίνων. Το σκόρ άνοιξαν οι γηπεδούχοι στο 17΄, ενώ άμεση ήταν η αντίδραση της ομάδας μας με τον Ανδρέα να ισοφαρίζει σε 1-1 στο 26΄ & τον Γιώργο να μας δίνει προβάδισμα στο 40΄ με 1-2, σκόρ που ήταν & αποτέλεσμα ημιχρόνου. Στο β΄ ημίχρονο το σκόρ θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερο εάν κάποιος από τους Αντώνη, Δήμο & Γιάννη δεν έχαναν μοναδικές ευκαιρίες (τέτ α τέτ) για να τελειώσουν το μάτς. Ευτυχώς δεν ήρθε κάποιο ΄΄παρατράγουδο΄΄ στο τέλος & να βρισκόμασταν σε θέση να ψάχνουμε τρόπο να πάρουμε το 3ποντο σε ένα μάτς που αξίζαμε την νίκη!

Υ.Γ. Επόμενη αγωνιστική 24-11-2012 & ώρα 15.00΄ στο γήπεδο ΄΄MARAKANA΄΄ για την αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων F.C. ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΟΛΙΟΥ Vs Α.Ο. Αναγέννηση Μ.Μ.